18 септември - Ден без жертви на пътя

18 септември - Ден без жертви на пътя

18 септември - Ден без жертви на пътя

НУ „Георги Бенковски“ гр. Монтана се включи в инициативата на  ROADPOL, организирайки свой собствен 
Ден на безопасността на пътя през седмицата на мобилността 16 – 22 септември 2025 г. Чрез различни 
инициативи, разпространяваме мотото и визията на ROADPOL„ Остани жив! Пази живота “.  Отговорността 
за жертвите на пътя  е на всички. Учениците призовават цялата общественост за внимание при участие в 
движението по пътищата, за да защитим себе си и другите от пътни инциденти и вреди. 
Нека на 18 септември нашите пътища да са безопасни за всички!